MYJNIA – Detailing Elbląg

Mycie podstawowe

- mycie zewnętrzne auta
- mycie szyb
- odkurzanie wnetrza
- czyszczenie tapicerki
- nakładanie wosku ręcznie
oferujemy woski naturalne i syntetyczne

Mycie rozszerzone

- mycie, polerowanie, wymiana kół oraz konserwacja
- czyszczenie nawiewów klimatyzacji ozonem
- pranie tapicerki zarówno materiałowej jak i skórzanej
- po czyszczeniu tapicerki zabezpieczamy i impregnujemy
- wymiana filtrów kabinowych
- mycie silników
- usuwanie smoły, nalotów metalicznych
- zabezpieczanie progów poprzez oklejanie folia ochronną
- czyszczenie lakieru - polerowanie
- nakładanie powłoki utwardzajacej lakier

Dodatkowe usługi

Polerowanie mechaniczne lakieru

Polerowanie mechaniczne lakieru jest najbardziej złozona procedurą w auto detalingu. Wykonywanie tych czynności w warunkach domowych jest trudne, ponieważ wymagaja specjalego sprzętu, dopasowanie odpowiednich past polerskich, które dobierane są pod dany rodzaj i grubość lakieru, a także stopień degradacji powłoki auta. Polerowanie to etap przejściowy po którym trzeba nałozyc warstwę ochronną i konserwująca lakier. Końcowy etap polerowania ma na celu wzmocnić i ochronic lakier na dłuższy okres czasu. Wyłacznie kompleksowe wykonywanie zabiegów krok po kroku gwarantuje pełną ochronę powłoki lakieru.

Ochrona lakieru

To czynnosci, które wpływają zasadniczo na auto. Chroniąc je przed warunkami amosferycznymi, upływam czasu i naturalnym procesem użytkowania. Dzisiejsze samochody pokrywane są słabszymi lakierami ekologicznymi i aby cieszyć się pięknem koloru i blasku nadwozia powinniśmy zabezpieczać je odpowiednimi kosmetykami aby proces degradacji powłoki lakierniczej nie pogłębiał się.

Wnętrze oraz szyby

Komfort jazdy to kluczowa kwestia podczas codziennego użytkowania auta. Utrzymanie wnętrza w dobrej kondycji, pachnącego i lśniącego sprawia satysfakcję z podróżowania.

Pielęgnacja kół

Felgi oraz opony to najbardziej pomijane elementy auta, co jest poważnym błędem. Ochrona i konserwacja tych elementów jest nie tylko ważna w kwestii estetycznej, ale nie mozna zapomnieć, że w sposób szczególny wpływa na bezpieczeństwo jazdy.